استاندار خراسان رضوی روز پاسدار و جانباز را به پاسداران و جانبازان تبریک گفت.

در سالهای اخیر که به برکت خیزش غیرتمندانه مردم شریف ایران، پرچم اسلام بیش از همیشه در حال اهتزاز بوده و بیداری اسلامی از برجسته ترین دستاوردهای آن است، از خودگذشتگی اصلی ترین معیار پیروزی است که در قامت فرزانه پاسداران و جانبازان عزیز کشور متبلور است.

ایران، امروز به برکت همین مردان برومند و ولایتمدار با تأسی از میراث گرانقدر امام خمینی (ره) و اهداف بلند مقام معظم رهبری «مدظله العالی» از حقوق مظلومین عالم دفاع می کند و با همراهی همین عزیزان، ملت بزرگ ایران در برابر تهدیدات، دسیسه ها و نیرنگ های استکبار و بویژه آمریکا ایستاده است.

به نمایندگی از دولت تدبیر و امید، بر خود وظیفه می دانم از تمامی تلاشهای پاسداران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و یادگاران آنها و همچنین خانواده معظم شهدا و جانبازان تقدیر و تشکر نمایم و برای بهروزی و موفقیت آنها دعا کنم.

امیدوارم در ایام پر از نیایش شعبان، آرزوهای ملت بزرگ ایران در فرج مولایمان امام منتظر (عج) محقق و کشور همواره تحت لوای اسلام و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» پیشگام دفاع از اسلام و رشد و پیشرفت همه جانبه باشد.

در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثناء) توفیق و سلامتی همه عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

/ 0 نظر / 20 بازدید