استاندار خراسان رضوی: خراسان رضوی همیشه پیشرو فرهنگ ایثار و شهادت بوده است

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در دوران ما امام احیاگر فرهنگ اسلام بود هرچند غرب به اشتباه فکر می‌کرد قدرت  در دست سلاح‌های پیچیده است به راستی که امام چه نیکو گفت که قدرت ایران در دست مردم است و پیشروی شهدا و جوانان بسیجی و حضور مردم در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاثیر گذاشت امروز سفیران این نگاه ایثارگران، جانبازان، فرزندان و خانواده شهدا است.

وی تاکید کرد: آنچه ایران اسلامی را از دیگر کشورها متمایز کرده اعتقادات دینی، ولایت فقیه و فرهنگ ایثار و شهادت است که نباید از جامعه ما فراموش شود.

رشیدیان خطاب به مدیران دستگاه‌های دولتی و اجرایی گفت: همه ما باید با مدیریت جهادی کار کنیم  مدیریتی که منشا آن تداوم فرهنگ شهادت است و مسئولان باید دنباله روی این حرکت در جامعه باشند و شهادت را در عمل و اقدامات موثر خود نشان دهیم.

رشیدیان در ارتباط با گرامیداشت روز شهدا عنوان کرد: اقدام امروز بنیاد شهید به شهر رنگ و بوی جهاد و ایثار داده است اگر ما یاد شهدا را زنده نگاه نداریم میراث‌دار و شاهدان خوبی برای تاریخ و هویت ایران نیستیم بنابراین انتظار می‌رود همه دستگاه‌های استان برای احیای فرهنگ ایثار و شهادت از خانواده‌های شهدا و ایثارگر خود تقدیر داشته باشند.

اولویت ما در استان خدمت رسانی به خانواده شهدا با حفظ کرامت و سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی به فرزندان شهدا است, چراکه فرزندان شهدا به عنوان میراث‌داران پدران شهیدشان در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، علمی، جهادی و چراغ راه حرکت جامعه به سوی فرهنگ ایثار و شهادت هستند

/ 0 نظر / 28 بازدید