فرمانده سپاه امام رضا(ع):به هیچ کشوری اجازه دخالت درامورداخلی‌مان را نخواهیم داد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، سردار غلامرضا احمدی صبح امروز در صبگاه مشترک نیرو‌های مسلح که در پادگان شهید برونسی برگزار شد، با  یادآوری حماسه‌ها و دلاوری‌های 8 سال دفاع مقدس، اظهار کرد: امیدواریم پیام چنین مراسماتی ادامه راه و رسم امام خمینی(ره) و شهدای کشورمان باشد.

وی ادامه داد: در آزادسازی خرمشهر جزء خدا هیچکس پشتیبان ما نبود، امام خمینی(ره) با امید به پشتیبانی خدا، به رزمندگان و نیرو‌های مسلح فرمان می‌دادند که منجر به خلق حماسه‌های بی‌نظیری شد که توسط هیچ یک از دشمنان ما قابل پیش بینی نبود.

احمدی اضافه کرد: دستی که در دوران مقدس به رزمندگان کمک می‌کرد امروز پشتیبان و حامی ملت و جمهوری اسلامی ایران است، در حال حاضر شرایط نسبت به زمان دفاع مقدس تغییر کرده است و کشورمان بسیار نقش پررنگ تری در منطقه و دنیا دارد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با اشاره به اینکه میدانی که روزی مسئولیت ما فقط در آن آزاد سازی خاکمان و خرمشهر بود امروزه هزاران کیلومتر وسیع‌تر شده و به مرز مستکبرین جهان برای دفاع از مظلومین تبدیل شده است، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور داخلی‌اش را نخواهد داد و در هر نقطه از جهان برای دفاع از مظلومین و ستم دیدگان تلاش خواهد  کرد .

/ 1 نظر / 18 بازدید
sara

سلام وبلاگ شما را ديدم قالب ومطالب قشنگي داشت براي افزايش بازديد وبلاگت مي توني به آدرس زير ثبتش کني تا منم بتونم هر روز بهت سر بزنم محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.