همسر رئیس جمهور به دیدار خانواده شهیدان در مشهد رفت

همسر رئیس جمهور و همسر نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به دیدار خانواده شهیدان در مشهد مقدس رفتند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، همسر رئیس جمهور و همسر نماینده ولی‌فقیه و معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مشهد مقدس به دیدار خانواده شهیدان رفتند.

در این دیدار همسر رئیس جمهور با تجلیل از مادران و همسران شهدا تصریح کرد: این که کسی چند شهید داشته باشد اجر زیادی دارد و مقام بالایی است که آدم چند نسبت با شهدا داشته باشد.

در این دیدار صمیمانه که با هدف تجلیل از مقام مادر، همسر و خواهر شهیدان مشهدی صورت گرفت مریم کارگر عزیزی تصریح کرد: وقتی همسرم به جبهه‌ها می‌رفت با او قراری گذاشتم که اگر شهید شد نیمی از اجر شهادتش را به من بدهد و او نیز از من خواست تا نیمی از ایثارگری‌هایم را به او بدهم.
 
در ادامه این دیدار همسران رئیس جمهور و رئیس عالی بنیاد به دیدار خدیجه خاتون فرید باغشاهی مادر سه شهید نیز رفتند و با این خانواده نیز به گفت‌وگو نشستند.

لازم به ذکر است مریم کارگر عزیزی مادر شهید قربانعلی غفاری دوست، همسر شهید محمد علی غفاری دوست و فرزند جانباز شهید محمد کارگر عزیزی و خواهر دو شهید با نام‌های مهدی و حسن کارگر عزیزی است و خدیجه خاتون فرید باغشاهی نیز مادر سه شهید به نام‌های صفرعلی، حسن و حسین سلطانی نیز هست.

در این دیدار همچنین همسران چند تن از وزرای دولت نیز حضور داشتند.

/ 2 نظر / 88 بازدید
سايت و انجمن عشق سرا عاشقي (بازگشايي مجدد)

دوست عزيز سلام سايت و انجمن عشق سرا عاشقي بلاخره بعداز چند سال تعطيلي مجددا اغاز به کار کرده است لطفا با حظور خودتان عشق سرا را رونقي دوباره بدهيد لازم به ذکر است که عشق سرا در زمينه گفتگوهاي عاشقانه و درد و دل هاي عاشقانه و خاطرات و داستان و...کلا هر چيزي در زمينه عشق و عاشقي فعاليت مي کند www.asheghisara.ir با احترام

مجله اينترنتي تو زيبايي

دوست عزيزم سلام خوشحال ميشم علاوه بر وبلاگ قشنگت به ما هم سر بزنيد و به ما بپيونديد سايت تو زيبايي ، يک مجله اينترنتي است که انواع عکس هاي خصوصي بازيگران مشهور در اون قرار ميگيره آخرين اخبار روز دنيا و سرگرمي و مطالب طنز و بازي و عکس هاي جذاب و انواع آموزش ها و از همه مهمتر بخش کاردستي ها و کلي مطلب زيباي ديگه در اون وجود داره که خودت ميتوني بياي و ببيني و البته خوش حال ميشم نظرت رو هم در مورد مطالب بنويسي tozibae.ir