دکتر حسن روحانی: بسیج یعنی نخواستن برای خود و توانستن برای رشد و توسعه کشور.

رییس‌جمهور با یادآوری اینکه بسیج و بسیجی آیینه‌دار فرهنگ ایثار، عشق و شهادت هستند، افزود: بسیج یعنی نخواستن برای خود و توانستن برای رشد و توسعه کشور.

روحانی در ادامه، هیات مذاکره‌کننده هسته‌ای را بسیجی دانست و گفت: برای عبور از پیچ تاریخی و حل مشکلات کشور نیازمند تفکر بسیجی هستیم؛ در گام اول مذاکرات اخیر، قدم مطمئن، مهم و خوبی در ذوب شدن یخ ها و شکل گیری اعتماد برداشته شده و حقوق هسته ای مردم و غنی سازی مورد تصریح قرار گرفته است.

رییس‌جمهور تصریح کرد: البته حق فعالیت هسته‌ای و غنی‌سازی از حقوق مسلم و قطعی هر ملت و حق روشن و آشکاری است و آنچه اهمیت دارد، تصریح به این حق است که یک دستاورد سیاسی برای مردم است.

وی همچنین هدایت و حمایت های مقام معظم رهبری از تلاش های دیپلماتیک دولت و دستاوردهای گروه مذاکره کننده را موجب دلگرمی هرچه بیشتر مسئولان دانست و با تقدیر از آنها گفت: ارشادات رهبر معظم انقلاب همواره راهنمای این دولت بوده و خواهد بود.

روحانی از ملت بزرگوار ایران که همواره پشتیبان دولت بوده‌اند و خانواده معظم شهدا به ویژه خانواده شهدای هسته ای کشور که تلاش های دولت را ادامه راه شهدای خود می دانند، تشکر کرد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه همچنین اعضای دولت نیز از اقدامات ارزنده تیم مذاکره کننده،حمایت های مقام معظم رهبری و تدابیر رییس جمهور در این راستا قدردانی کردند.

در ادامه جلسه هیات دولت، گزارش معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور در خصوص «لایحه الحاق مواردی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت» مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت

/ 1 نظر / 16 بازدید
یک مرد یک زندگی

شهامت می خواهد سرد باشی اما گرم لبخند بزنی ! پیش من هم تشریف بیارین خوشحال میشم.