بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

فرمانده سپاه امام رضا(ع):به هیچ کشوری اجازه دخالت درامورداخلی‌مان را نخواهیم داد
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۳:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۳/۳
 

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، سردار غلامرضا احمدی صبح امروز در صبگاه مشترک نیرو‌های مسلح که در پادگان شهید برونسی برگزار شد، با  یادآوری حماسه‌ها و دلاوری‌های 8 سال دفاع مقدس، اظهار کرد: امیدواریم پیام چنین مراسماتی ادامه راه و رسم امام خمینی(ره) و شهدای کشورمان باشد.

وی ادامه داد: در آزادسازی خرمشهر جزء خدا هیچکس پشتیبان ما نبود، امام خمینی(ره) با امید به پشتیبانی خدا، به رزمندگان و نیرو‌های مسلح فرمان می‌دادند که منجر به خلق حماسه‌های بی‌نظیری شد که توسط هیچ یک از دشمنان ما قابل پیش بینی نبود.

احمدی اضافه کرد: دستی که در دوران مقدس به رزمندگان کمک می‌کرد امروز پشتیبان و حامی ملت و جمهوری اسلامی ایران است، در حال حاضر شرایط نسبت به زمان دفاع مقدس تغییر کرده است و کشورمان بسیار نقش پررنگ تری در منطقه و دنیا دارد.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با اشاره به اینکه میدانی که روزی مسئولیت ما فقط در آن آزاد سازی خاکمان و خرمشهر بود امروزه هزاران کیلومتر وسیع‌تر شده و به مرز مستکبرین جهان برای دفاع از مظلومین تبدیل شده است، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور داخلی‌اش را نخواهد داد و در هر نقطه از جهان برای دفاع از مظلومین و ستم دیدگان تلاش خواهد  کرد .