بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

استاندار خراسان رضوی روز پاسدار و جانباز را به پاسداران و جانبازان تبریک گفت.
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٥:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۳/٢
 

استاندار خراسان رضوی طی پیامی روز پاسدار و جانباز را به پاسداران حریم ولایت و جانبازان سرافراز استان خراسان رضوی تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا-منطقه خراسان، در پیام علیرضا رشیدیان آمده است : فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روزهای گرانقدر پاسدار و جانباز را به همه ارادتمندان سرور آزادگان حضرت حسین بن علی (ع) و برادر وفادارش حضرت ابوالفضل (ع) تبریک می گویم.


وی نامگذاری سالروز میلاد خجسته سرور جوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا به عنوان روز پاسدار و گزینش میلاد علمدار کربلا به عنوان روز جانباز را نشانه ای از پیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره های تابناک آن دانست.

در ادامه پیام استاندار خراسان رضوی آمده است:


اگر انقلاب خونرنگ اسلامی ایران از دریای زلال ایثار، گذشت، همت و مردانگی کربلا سرچشمه گرفته است، بدون شک پاسداران فداکار و جانبازان جان برکف نیز تجلی همین مشی و منش بوده و هستند و در روزهای پس از 22 بهمن 57، در تمام عرصه های نبرد حق علیه باطل، حافظ و مدافع مرزهای عقیدتی نظام بوده اند.


در سالهای اخیر که به برکت خیزش غیرتمندانه مردم شریف ایران، پرچم اسلام بیش از همیشه در حال اهتزاز بوده و بیداری اسلامی از برجسته ترین دستاوردهای آن است، از خودگذشتگی اصلی ترین معیار پیروزی است که در قامت فرزانه پاسداران و جانبازان عزیز کشور متبلور است.

ایران، امروز به برکت همین مردان برومند و ولایتمدار با تأسی از میراث گرانقدر امام خمینی (ره) و اهداف بلند مقام معظم رهبری «مدظله العالی» از حقوق مظلومین عالم دفاع می کند و با همراهی همین عزیزان، ملت بزرگ ایران در برابر تهدیدات، دسیسه ها و نیرنگ های استکبار و بویژه آمریکا ایستاده است.

به نمایندگی از دولت تدبیر و امید، بر خود وظیفه می دانم از تمامی تلاشهای پاسداران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و یادگاران آنها و همچنین خانواده معظم شهدا و جانبازان تقدیر و تشکر نمایم و برای بهروزی و موفقیت آنها دعا کنم.

امیدوارم در ایام پر از نیایش شعبان، آرزوهای ملت بزرگ ایران در فرج مولایمان امام منتظر (عج) محقق و کشور همواره تحت لوای اسلام و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» پیشگام دفاع از اسلام و رشد و پیشرفت همه جانبه باشد.

در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثناء) توفیق و سلامتی همه عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.