بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

رشیدیان، استاندار خراسان رضوی: جانبازان ذخیره‌های ارزشمند دانشگاه جهاد هستند
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٥:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۳/٢
 

با حضور استاندار استاندار خراسان رضوی مراسم تجلیل از جانبازان بالای 70 درصد استان و خانوداه هایشان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در این مراسم با بیان اینکه خاستگاه اصلی انقلاب اسلامی ارزش‌های الهی و اعتقادی، وحی، کتاب خدا و سنت پیامبر(ص) است، گفت: معلم اصلی انقلاب امام حسین(ع) و یاران باوفایشان و مدرسه آن کربلا است.

وی شهدا و جانبازان را درس آموختگان این مدرسه دانست و اظهار کرد: جانبازان به عنوان ذخیره‌های ارزشمند دانشگاه مجاهده وارد میدان مبارزه با دشمنان شده و با خداوند متعال معامله کردند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه جانبازان با تحمل سختی‌های دنیایی در مسیر حضرت ابوالفضل العباس(ع) حرکت کردند، تصریح کرد: در نتیجه حرکت آنان در مسیر حق،  نصرت الهی نازل و کشور از هشت سال دفاع مقدس سربلند و پیروز بیرون آمد.


رشیدیان عزت و افتخار امروز ایران اسلامی را مرهون از خودگذشتگی های شهدا و جانبازان دانست و ادامه داد: مقام معظم رهبری به پشتوانه جانفشانی شما عزیزان امروز با اقتدار و قدرت در مقابل قدرت های بزرگ استقلال ایران را به رخ جهانیان می کشند و می فرمایند "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند".

وی افزود: جانبازان با اهدا سلامتی خود در مقابل عزت ایران با خداوند معامله کرده و درس ایثار و استقامت را به نسل جوان دادند.

استاندار خراسان رضوی توجه ویژه به جانبازان و خانواده‌هایشان را از وظایف اصلی خدمت گذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: با مجوز صادر شده توسط دولت تدبیر و امید تعدادی از فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران در دستگاه های اجرایی در شهرستان ها به خدمت گرفته خواهند شد.