بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

همسر رئیس جمهور به دیدار خانواده شهیدان در مشهد رفت
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٧:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٢/٢۸
 

همسر رئیس جمهور و همسر نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به دیدار خانواده شهیدان در مشهد مقدس رفتند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، همسر رئیس جمهور و همسر نماینده ولی‌فقیه و معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مشهد مقدس به دیدار خانواده شهیدان رفتند.

در این دیدار همسر رئیس جمهور با تجلیل از مادران و همسران شهدا تصریح کرد: این که کسی چند شهید داشته باشد اجر زیادی دارد و مقام بالایی است که آدم چند نسبت با شهدا داشته باشد.

در این دیدار صمیمانه که با هدف تجلیل از مقام مادر، همسر و خواهر شهیدان مشهدی صورت گرفت مریم کارگر عزیزی تصریح کرد: وقتی همسرم به جبهه‌ها می‌رفت با او قراری گذاشتم که اگر شهید شد نیمی از اجر شهادتش را به من بدهد و او نیز از من خواست تا نیمی از ایثارگری‌هایم را به او بدهم.
 
در ادامه این دیدار همسران رئیس جمهور و رئیس عالی بنیاد به دیدار خدیجه خاتون فرید باغشاهی مادر سه شهید نیز رفتند و با این خانواده نیز به گفت‌وگو نشستند.

لازم به ذکر است مریم کارگر عزیزی مادر شهید قربانعلی غفاری دوست، همسر شهید محمد علی غفاری دوست و فرزند جانباز شهید محمد کارگر عزیزی و خواهر دو شهید با نام‌های مهدی و حسن کارگر عزیزی است و خدیجه خاتون فرید باغشاهی نیز مادر سه شهید به نام‌های صفرعلی، حسن و حسین سلطانی نیز هست.

در این دیدار همچنین همسران چند تن از وزرای دولت نیز حضور داشتند.