بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

نامه برادرشهیدکاظمی به رهبری درخصوص ردصلاحیت هاشمی:بگذارید مردم رییس جمهور خود..
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٧:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۳/۳
 

به دنبال رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی، برادرِ سردار شهید ناصر کاظمی و وزیر اسبق رفاه و تأمین اجتماعی با نگارش نامه ای به رهبری، از وی درخواست کرد برای تحقق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری، در خصوص حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در این انتخابات ، تدبیر نمایند تا «مردم فهیم و انقلابی ما در روز ٢۴ خرداد حضور اکثریتی خودرا به رخ جهانیان کشیده ورییس جمهور موردنظرخود را انتخاب نمایند.»

پیش از این زهرا مصطفوی، دختر امام خمینی و علی مطهری در نامه هایی از رهبری خواسته بودند که نسبت به این رد صلاحیت تجدید نظر کند.

در نامه این سردار سپاه با اشاره به توصیف هایی که رهبری از هاشمی کرده، آمده است: چون همیشه یک باردیگرکشتی طوفانی جمهوری اسلامی را به ساحل نجات هدایت نمایید تا مردم فهیم و انقلابی ما در روز ٢۴ خرداد حضور اکثریتی خودرا به رخ جهانیان کشیده و رییس جمهور موردنظرخود را انتخاب نمایند.

متن نامه که در سایت انتخاب منتشر شد بدین شرح است:


سلام و درود خدا به حضور مبارک مقام معظم رهبری

«جهت ادامه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی و متصل شدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج)
همیشه سراپا گوش به فرمان امام ویاران صدیق و مومن امام که عملا درخدمت انقلاب واسلام عزیز
بوده اند باشید»

(قسمتی ازوصیت نامه شهیدناصرکاظمی که طبق فرمایش حضرتعالی بااخلاص بود)

برخود لازم دیدم در چنین لحظات سرنوشت سازی که چشم جهانیان به قدرت اقتدار جمهوری اسلامی دوخته شده تا تحلیل ها و تصمیمات خود ر ابر اساس آن تنظیم نمایند ، این چند سطر را حضور مبارک حضرتعالی ارسال نمایم.

برخی از فرمایشات حضرتعالی را مطالعه می کردم، به مطالب ذیل که درخصوص یاردیرینه امام ،انقلاب ومقام معظم رهبری بود برخود کردم:

«… و خدا را شکر که اراده و رأى ملت عزیز، بار سنگین امانت و مسؤولیت الهى را بر دوش تواناى مردى بزرگ از فرزندان اسلام و حواریّین امام عظیم‌الشّأن، عالمى مجاهد و فقیهى اسلام‌شناس و سیاستمدارى هوشمند و مدیرى درد آشنا و دلسوز قرار داد. شخصیتى که پرونده‌ى تلاشش در راه خدا و مجاهدتش براى حاکمیت دین و اعلاى کلمه‌ى اسلام، حتّى پیش از نخستین روزهاى شروع نهضت آغاز شده و سرگذشت رنج ها و سختی ها و فعالیت هاى کم‌نظیر را در خود گنجانیده است. چهره‌ى موجّهى که به برکت حرکت در صراط مستقیم انقلاب، همواره امین امام و محبوب امت بوده .

امروز رئیس جمهور ما، از نظر من که سالیان متمادى است ایشان را مى‌شناسم، یک مجتهد قطعى است. این هم از برکات خدا بر ماست. ما رئیس جمهورى داریم که از لحاظ درسهاى حوزه‌یى، یک مجتهد و از لحاظ تفکرات اسلامى، یک متفکر سطح بالا با سوابق فراوان است.»

این کلمات ، فرمایشات حضرتعالی درخصوص ایت الله هاشمی رفسنجانی می باشد که این ایام به یاد روزهای ایثار و شهادت قصد عبور از میدان مین را داشته تا حماسه سیاسی مورد نظرمقام معظم رهبری تحقق یابد. لذا ضمن عرض تبریک میلاد مولود کعبه، مستدعی است چون همیشه یک باردیگرکشتی طوفانی جمهوری اسلامی را به ساحل نجات هدایت نمایید تا مردم فهیم و انقلابی ما در روز ٢۴ خرداد حضور اکثریتی خودرا به رخ جهانیان کشیده و رییس جمهور موردنظرخود را انتخاب نمایند.

کاندیدای ریاست جمهوری
وزیر اسبق رفاه وتامین اجتماعی
برادرشهید ناصرکاظمی
پرویزکاظمی