بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

وب سایت غلامعلی رجایی : آیا قدردان این نجابت خواهند بود؟
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢۸
 

..باز هم می گویم: آری، ما نظام را قبول داریم و انقلاب اسلامی را واقعه بزرگی می دانیم که منجر به استقرار جمهوری اسلامی شد. واقعه بزرگی که نه می توان آن را نادیده گرفت و نه به مصلحت جامعه و ملت ما است که این کار را بکند. جمهوری اسلامی به نظرما همان است که می تواند پاسخگوی نیاز جامعه ما باشد.. حال اگر دیگرانی، خواستار راه و سامان و نظام وانتظامی دیگر و در پی براندازی هستند، دچار اشتباه بزرگی شده اند و طبعاً راه ما هم از آنان جداست.

این بخشی از سخنان سید فرزانه وصبور و محبوب این ملت، سید محمد خاتمی در دیدار با جمعی از دوستان ایثارگرتهران است .من هم به این جمع دعوت بودم، ولی توفیق حضورنداشتم .

نمی دانم بعضی که خاتمی را بیرون از دایره نظام می دانند، سایتش را فیلتر می کنند ،اینجا وآنجا Tگاه که او را می بینند با همه قلت جمعیت خود علیه اوشعارمی دهند وآبروی خویش می برند، دنبال چه هستند؟

گمان می کنم نجیب ترین جناح منتقد را باید در ایران دید و نمونه عالی و اعلای آن بزرگ زاده ای مثل جناب خاتمی که همانگونه که یکبار به خود او هم گفتم، قدرت باهمه جذابیت و بزرگی اش نتوانست او را عوض کند و قباحت و زشتی دروغ را برای به هر قیمت ماندنش مباح کند.

آنگونه که شنیده ام محبوبیت خاتمی در نظرسنجی های مراکز دولتی و غیر دولتی همواره با شگفتی دیده و محاسبه شده است.

 از این محبوبیت  باید بعنوان یک نعمت الهی بهره گرفت .

مگر می توان با همه این ناجوانمردانگی ها ولجن پراکنی ها علیه هاشمی عزیز و خاتمی محبوب، وجاهت آنان را در افکار عمومی جهانی به نفع ملت شریف ایران نادیده گرفت؟

دوستی که در  بررسی رسانه ها دستی دارد، به من می گفت:برای تخریب جناب هاشمی سهمیه ای ثابت در صدا و سیما و برخی روزنامه ها و سایتها که با پول بیت المال کار می کنند، وجود دارد!

باید نجابت و صبوری هاشمی خاتمی و سیدحسن خمینی را در برابر این همه سناریوهای گوناگون تخریب قدر دانست.

آیا قدردان نعمت نجابت و صبوری آنان خواهند بود؟