بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

گمنامی تنها برای شهرت پرستان زجرآور است وگرنه همه اجرها در گمنامی است .
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٥:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢٩
 


 
 
فرارسیدن ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی رابه شیفتگان راهش تسلیت می گوییم
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٦:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢٤
 


 
 
پیام رهبر معظم انقلاب: رحمت خدا بر شهید همدانی و بر همه‌ی مجاهدان راه حق.
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/۱۸
 

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی شهادت سردار سرافراز شهید حسین همدانی را تبریک و تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت سردار سرافراز، شهید حسین همدانی را به خانواده‌ی گرامی و بازماندگان و دوستان و همرزمانش و به مجموعه پر افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تسلیت میگویم. این رزمنده‌ی قدیمی و صمیمی و پر تلاش، جوانی پاک و متعبّد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن اسلامی و نظام جمهوری اسلامی گذرانید و مقطع پایانی عمر با برکت و چهره‌ی نورانی خود را در دفاع از حریم اهل‌بیت علیهم‌السلام و در مقابله با اشقیای تکفیری و ضد اسلام سپری کرد، و در همین جبهه‌ی پر افتخار به آرزوی خود یعنی جان دادن در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل الله نائل آمد و فضل و رحمت الهی بر او گوارا باد.

صف استوار آرزومندان این موهبت و کمربستگان راه جهاد و شهادت در ایران اسلامی و در سپاه و همه‌ی نیروهای مسلّح جمهوری اسلامی، صفّی بلند و بنیانی مرصوص است: و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا. رحمت خدا بر شهید همدانی و بر همه‌ی مجاهدان راه حق.

سیّد علی خامنه‌ای


 
 
یاد و نام سرداران رشید و مظلوم ایران و اسلام، شوشتری و محمدزاده گرامی باد.
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٩:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/۱٥
 


 
 
شمخانی:محدودسازی حلقه همراهان انقلاب وپیگیری سیاست متهم‌سازی جفای غیرقابل جبران
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۸:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٧
 

به گزارش امید،از یک سو خبر از ورود به مرحله اجرایی برجام داد که در صورت عمل طرف مقابل به تعهداتش از این مرحله عبور خواهیم کرد. کمی بعد‌تر هشدار داد؛ هشدار به آنهایی که در تلاش هستند تا حلقه همراهان انقلاب را محدود و سیاست متهم‌سازی را به جای جذب حداکثری دنبال کنند. سیاستی که آن را «جفای غیر قابل جبران» به گفتمان انقلاب می‌داند.

علی شمخانی اما از دو دسته گلایه دارد؛ یکی آنهایی که جاهلانه یا تعمدانه اعلام کرده بودند که با نتیجه برجام همه مشکلات حل می‌شود و یکی هم آنهایی که در خصوص بحث بازرسی‌ها از پارچین به تعبیر او «بی انصافی» کرده‌اند.

شمخانی از این بی‌انصافی توضیح بیشتری هم می‌دهد و می‌گوید این دسته ادعا کرده‌اند که از خط قرمزها عبور شده است در صورتی که این بی‌انصافی بزرگ درست نیست و همه خطوط قرمز رعایت شده است. سفر شمخانی به استان مرکزی با سخنرانی‌های متعددی روبه‌رو بود. ورود او به استان مرکزی و آیین ادای احترام به شهدا با یک خبر مهم مطرح شد. البته که سخنرانی او با فاجعه منا آغاز شد و او گفت: بی‌شک به دلیل ناکارآمدی و تغییر اولویت‌های دولت سعودی رخ داده است


 
 
با حصر آبادان، امام خمینی(ره)در یک دستور قاطع فرمودند:"حصرآبادان باید شکسته
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٩:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٥
 

گروه جامعه: عملیات ثامن‌الائمه (ع) نخستین عملیات از چهار عملیات بزرگ و موفق ثامن‌الائمه، فتح‌المبین، طریق‌القدس و بیت‌المقدس است که برای آزادسازی مناطق اشغالی و با اجرای آن به فرمان فرماندهی کل قوا حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر ضرورت شکست حصر آبادان تحقق یافت.آبادان از شهرهای مهم استان خوزستان است که به شکل مثلث بوده و قائده آن به سمت خلیج فارس و رأس آن به سوی خرمشهر است. این شهر بواسطه وجود صنعت نفت از سال 1291 هجری شمسی مورد توجه قرار گرفت و تصفیه‌خانه‌های عظیم نفت در این شهر بوجود آمد. اوایل تجاوز رژیم بعثی عراق این شهر مورد طمع دشمن قرار گرفت و به صورت نعلی شکل به محاصره آنها درآمد. محاصره آبادان برگ برنده‌ای در دست ارتش عراق بود تا در موقعیت مناسب بتواند اراده خود را بر ایران تحمیل کند. تنها مبادی ورودی و خروجی این شهر از طریق دریا ممکن بود و مردم مقاوم این شهر همچنان پایدار بودند.


 
 
شهید والامقام حاج ابراهیم همت، الگوی ایمان، اخلاق، شجاعت و جوانمردی
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٦:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٥
 


 
 
به نگاه عمیق فرماندهان شهید، به عزم آهنین دلاوران، به صداقت لبخند بسیحیان عاشق و
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢