بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

آغاز مهر و سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس بر همه شیفتگان علم و دانش مبارک باد
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱٠:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/۳۱
 


 
 
آیا معنای نگاه یک کودک به دستان قطع شده یک جانباز جنگ تحمیلی را می توان درک کرد؟
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٤:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٦/۳۱
 


 
 
دیدار دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران با جانبازان دفاع مقدس
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۳:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٦/۳۱
 


 
 
رهبرانقلاب:جانبازان تابلوی دوران ابتلای بزرگ ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٥:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٦/۳٠
 

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) و در آستانه هفته دفاع مقدس، به مدت دو ساعت و نیم، با جمعی از جانبازان قطع نخاع و جانبازان بالای هفتاد درصد که همزمان چشمان و یک یا دو عضو بدن خود را از دست داده‌اند و همچنین خانواده‌های آنان، از نزدیک دیدار و در فضایی صمیمی آنان را مورد تفقد قرار دادند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای بعد از دیدار با جانبازان و خانواده‌های آنان در سخنان کوتاهی با اشاره به رنج‌ها و مشکلات جسمی جانبازان، اجر آنان را به دلیل این امتحان سخت، مضاعف و رو به افزایش دانستند و خاطرنشان کردند: جانبازان تابلو و تصویری از دوران ابتلای بزرگ ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند و حضور آنان در جامعه، در واقع بیان حقایقی تاریخی، معرفتی، سیاسی و بین‌المللی است.


 
 
پرهیزشدیدازبهانه دادن بدست دیگران،دوری مطلق ازمسائلی که به کرامت سپاه لطمه میزند
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱٠:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/٢٩
 

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاه را نعمت بزرگ الهی و پاسدار آگاه و بینای انقلاب اسلامی در مسائل داخلی و خارجی خواندند و با تبیین الزامات و ابعاد پاسداری از انقلاب اسلامی  افزودند: دشمن به امید واهی پایان یافتن انقلاب، در فکر نفوذ بخصوص نفوذ سیاسی – فرهنگی است که شناخت توطئه های دشمن، تقویت و استحکام روحیه انقلابی و حرکت مستمر به سمت تحقق آرمانها این هدف را ناکام خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبرمعظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار در تشریح جایگاه سپاهیان پاسدار و وظایف خطیر آنان در موقعیت کنونی و آینده کشور، به تبیین چهار کلمه «سپاه، «پاسداران»، «انقلاب» و «اسلامی» و ابعاد و خصوصیات و الزامات آن پرداختند.


 
 
رئیس‌جمهور در پیامی درگذشت مرحوم جهان‌آرا، پدر شهیدان آن خاندان را تسلیت گفت
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/٢٧
 

رئیس‌جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج هدایت‌الله جهان‌آرا پدر شهیدان سلحشور محمد، علی و محسن جهان‌آرا، برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و همجواری با روح بلند فرزندان شهیدش مسئلت کرد.متن پیام حجت‌الاسلام روحانی به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت مرحوم حاج هدایت‌الله جهان‌آرا پدر با ایمان و انقلابی شهیدان سلحشور محمد، علی و محسن جهان‌آرا موجب تألم و اندوه فراوان شد. نقش ارزنده و حضور فعال شهید محمّد جهان‌آرا در مبارزات نهضت اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) تا پیروزی انقلاب و همچنین درخشش ماندگار آن شهید عزیز در دوران دفاع مقدس و بویژه فرماندهی سپاه خرمشهر و همچنین برادران فداکارش، ریشه در تربیت و پرورش این پدر آگاه و معتقد به آموزه‌های مکتب حق طلب اسلام دارد. این مصیبت را به خانواده محترم آن فقید سعید تسلیت می‌گویم و از درگاه خدای رحمان برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و همجواری با روح بلند فرزندان شهیدش و برای سایر بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.
حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران»


 
 
سید هدایت الله جهان آرا پدر شهیدان محمد جهان آرا(فرمانده شجاع سپاه خرمشهر)درگذشت
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٦/٢٧
 

سید هدایت الله جهان آرا پدر شهیدان محمد جهان آرا (فرمانده شجاع سپاه خرمشهر)، علی جهان آرا و محسن جهان آرا، صبح امروز (پنج شنبه) بر اثر بیماری قلبی در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران درگذشت.

به گزارش فرارو،  مرحوم جهان آرا در سال‌های گذشته با راه‌اندازی موسسه خیریه به کمک به نیازمندان به ویژه تامین جهیزیه برای نوعروسان نیازمند می‌پرداخت.

سید هدایت الله جهان آرا با وجود سکونت در تهران ارتباط خود با مردم خرمشهر را هیچ‌گاه قطع نکرد و همواره صدای رسای مردم محروم این شهر بود.


 
 
رئیس جمهور در بیست و یکمین مجمع سراسری فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٩:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٦/٢٦
 

رییس جمهوری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نگاهبان انقلاب و دستاوردهای آن دانست و با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح مردمی، بر هر قدرتی چیره خواهد شد، گفت: امروز هیچ ابرقدرتی قادر نیست برای جمهوری اسلامی تصمیم بگیرد و ما هم اجازه چنین اقدامی را نخواهیم داد.


 
 
فرا رسیدن سالگرد دفاع مقدس بر رزمندگان مدافع انقلاب، ایران و اسلام مبارک باد.
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱٠:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/۱٩