بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

آقایان هاشمی،روحانی،خاتمی،ناطق نوری وسیدحسن خمینی دراعلاترین درجه اتحادوهمدلی
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱٠:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٢٦
 

مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: هم اکنون آقایان هاشمی، روحانی، خاتمی ، ناطق نوری و سیدحسن خمینی در اعلاترین درجه اتحاد و همدلی قرار دارند و نتیجه آن را هم در انتخابات تاریخی 24 خرداد مشخص شد.

رجایی خطاب به کسانی که می خواهند با سوء تعبیر از آنچه رخ داده، بین "این بزرگان" شکاف ایجاد کنند گفت: هیچ گسلی در این جبهه وجود ندارد و کسانی که در صدد مصادره آقای روحانی هستند بدانند که حتی آقای ناطق نوری هم در همسویی با جریان اصلاحات، از آقای روحانی حمایت کرد و آقای روحانی هم در همایش ها و نطق های انتخاباتی خود، همواره از آقایان هاشمی و خاتمی یاد می کرد که البته فیلم های آن "ایام نزدیک"، در دسترس است. بنابراین، کسانی که رویه های تخریبی در پیش گرفته اند، بهتر است به جای تلاش برای مصادره حماسه مردم ، فکری به حال خود و اجماع خود بکنند


 
 
روحانی در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت؛ : هر دو جناح سیاسی احساس پیروزی کردند
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱٠:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٢٦
 

فرارو- رئیس جمهور منتخب، وحدت، همدلی، تعامل در داخل و با دنیا، در پیش گرفتن سیاست خارجی پویا، پرهیز از افراطی گری، حاکم شدن تعقل به منظور جلوگیری از اختلافات و شکاف ها را اصلی ترین پیام های انتخابات اخیر ریاست جمهوری خواند و تاکید کرد که باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم در سایه وحدت از اختلافات و مشکلات عبور کنیم.
حسن روحانی رئیس جمهور منتخب در مراسم محفل انس پیشکسوتان جهاد و شهادت تصریح کرد: رزمندگان ما با خدا تجارت کردند لذا پیروز شدیم.
وی اظهار داشت: ما در جبهه و در برابر جهان پیروز شدیم چون هر وقت خلوص و ابتکار و هماهنگی و برادری بیشتر بوده است و همه در کنار هم قرار گرفتیم پیروز شده‌ایم امروز هم باید همان راه را در پیش بگیریم.
روحانی به عظمتی که در انتخابات ریاست جمهوری شاهد آن بودیم اشاره کرد و بیان داشت: روزهای اولیه انتخابات شاهد فضای تردید و سوء ظن بودیم و خیلی آدم‌های پاک و خالص ناامید و مایوس بودند و بعضی‌ها سوءظن و بدگمانی و تردید و شک داشتند اما خداوند فضا را برگرداند و هرچه پیش رفتیم زمین هموارتر شد و آسمان با ما یار شد.

 
 
5عامل مهم دررقم خوردن حماسه سیاسی/آماده خدمت بی منت وهمکاری بادولت آینده هستیم.
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ٩:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٤/٢٦
 

دیدار رئیس‌جمهور منتخب با جمعی از پیشکسوتان جهاد و شهادت/ گزارش تصویری

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ستاد کل نیروهای مسلح 5 نکته اساسی را به عنوان استارت برگزاری انتخابات پرشور و رقم خوردن حماسه سیاسی که توسط رهبر معظم انقلاب مهندسی و هدفگذاری شد را مورد اشاره قرار داد و افزود: نامگذاری امسال با عنوان سال حماسه سیاسی، تاکید بر مخفی بودن رای شخصی ایشان، عدم دخالت نظامیان در انتخابات، صیانت از آراء و حضور گسترده مردم ناشی از این عوامل مهمترین دلایل رقم خوردن حماسه سیاسی و برگزاری انتخابات پرشور 24 خرداد بود.که البته باید نقش نخبگان به خصوص آقای هاشمی و خاتمی را مدنظر داشت که در کنار گفتمان صادقانه آقای روحانی موجب شد رای ملت صندوق‌ها را پر کند و ما معتقدیم که این رای، رای به تغییر بود.