بنیاد دلاوران ایران زمین( دلاویز )

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

آیامیدانیم ومیدانندکه این سروقامتان که دیروزهمچون کوه راست قامت بودند،امروز...؟
نویسنده : بنیاد دلاوران ایران زمین(دلاویز) - ساعت ۱:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱٧
 

آیا مجموعه دولت های ما و بی تعارف برخی از مردم ما قدر این بزرگمردان سرافراز و سروقامتان بی ادعا که امنیت و استقلال و آزادی کشور و عزت دین و میهن مدیون دلاوری های آنان است را دانسته اند و آن چنان که شان و حرمت جانباز دین و میهن ایجاب می کند و بایسته است جایگاه و حرمت آنان پاس داشته شده است؟

آیا دولت ها و مسئولان آنچنان که باید جایگاهی در خور شأن برای جانبازان در نظر گرفته اند، دلاور مردانی که هرگاه نیاز بود و امامشان می فرمود داوطلبانه عازم جبهه ها می شدند و برای حضور در خط و درک فیض شهادت بر هم سبقت می گرفتند، دلاورانی که بهترین سال های جوانی و همه وجود خود را برای دفاع از حریم دین و میهن در طبق اخلاص گذاشتند و تنها و تنها به بالاترین و ارزش مندترین ها اندیشیدند و فقط «با خدا معامله کردند» و بس.

آیا برای این عزیزان که از همه فرصت های غیرقابل تکرار روزهای جوانی خود، ادامه تحصیل، اشتغال، تشکیل خانواده و ... به عشق خدمت به دین و میهن چشم پوشیدند، امروز و طی سال های پس از پایان دفاع مقدس شرایطی بایسته و شایسته شان و جایگاهشان ایجاد شده است تا در کنار تحمل دردهای مستمر و جانکاه و جانگدازشان زندگی کنند، ادامه تحصیل دهند، شغلی داشته باشند و همسری اختیار کنند و خانواده ای تشکیل دهند؟